Планум редизајнирано издание

Издавач: Паблишер | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Планум редизајнирано издание | Бр. на страни: 240 | Димензии: 21 см | Корица: /

Омилениот планер во ново, редизајнирано издание

Време е за нови креативни планови, а каде да ги впишете, ако не во вашиот омилен ПланУМ и тоа во ново издание, со нова содржина за вашите идеи, мисли, состаноци, средби, едноставно сè што ќе ви падне на УМ.

Сите вие кои водите грижа за личниот и професионалниот напредок – подгответе се вашите планови да добијат друга инспиративна димензија!

Цена: 600 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Планум редизајнирано издание

Категории: ,
ИСБН: 978-608-4892-44-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Планум редизајнирано издание”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in