Постсоветски хроники, МЕЧКАТА ТАНЦУВА НА СВОЈА МУЗИКА

Издавач: Менора | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Постсоветски хроники, МЕЧКАТА ТАНЦУВА НА СВОЈА МУЗИКА | Бр. на страни: 256 | Димензии: Б5 | Корица: /

Во книгава што е пред вас, читатели, ќе најдете работи коиМи се случува на и со постсоветското пространство во едногодиш- на временска отсечка. Се почнува во пролетта 2015, а завршува пролетта 2016 година. Токму затоа и наднасловот „Постсоветски хроники“.

Цена: 1800 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Издавачка куќа Менора

Report an abuse for product Постсоветски хроники, МЕЧКАТА ТАНЦУВА НА СВОЈА МУЗИКА

Категорија:
ИСБН: 978-608-200-468-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Постсоветски хроники, МЕЧКАТА ТАНЦУВА НА СВОЈА МУЗИКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in