Претприемништво и мали фирми

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Entrepreneurship and small firms | Бр. на страни: 305 | Димензии: 0 | Корица: /

/
Рангирано 1 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 800 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Претприемништво и мали фирми

Категорија:
ИСБН: 978-608-4577-49-2

1 оценка за Претприемништво и мали фирми

  1. Rated 1 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Катастрофално стручна редактура и лектура. Речиси неупотреблива и неможно да се чита. Штета.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in