Приказна за бојата

Издавач: Антолог | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Приказна за бојата | Бр. на страни: 106 | Димензии: 13,5x20 | Корица: мека

Сонување во облаци. Одење по месечина. Летање. Слободно зачекорете во светот на фантазијата преточена во цртежи што ќе ве релаксираат и мотивираат. „Приказна за бојата“ е оригинална македонска боенка за возрасни и содржи 106 страници, кои ја поттикнуваат креативноста и се одлична можност за будење на уметничкиот дух и за пополнување на слободното време.

Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Антолог

Report an abuse for product Приказна за бојата

Категорија:
ИСБН: 978-608-243-146-8

1 оценка за Приказна за бојата

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in