Применета анатомија и биомеханика во спортот

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Применета анатомија и биомеханика во спортот | Бр. на страни: 380 | Димензии: B4 | Корица: мека

Применета анатомија и биомеханика во спортот

Цена: 1000 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Применета анатомија и биомеханика во спортот

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-092-7

Questions and Answers

You are not logged in