Применета спортска психологија : личен развој до врвни перформанси

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Применета спортска психологија : личен развој до врвни перформанси | Бр. на страни: 600 | Димензии: Б4 | Корица: мека

Применета спортска психологија : личен развој до врвни перформанси

Цена: 900 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Применета спортска психологија : личен развој до врвни перформанси

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-127-6

Questions and Answers

You are not logged in