Револуцијата во стратешките работи

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: The Revolution in Strategic Affairs | Бр. на страни: 87 | Димензии: 150х230 | Корица: /

Цена: 800 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Револуцијата во стратешките работи

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-54-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Револуцијата во стратешките работи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in