Rosaku i shëmtuar

Издавач: Арс ЛАМИНА | Јазик: Shqip | Година: 2020
Оригинален наслов: Den grimme ælling | Бр. на страни: 40 | Димензии: 20 см | Корица: мека

„Rosaku i shëmtuar“ është një nga përrallat më të njohura dhe më të bukura të Andersenit, e cila u është treguar fëmijëve nëpër botë me breza me radhë.

Një përrallë prekëse për rosakun të cilin nuk duan ta shoqërojnë as rosat dhe as zogjtë e tjerë sepse është i shëmtuar, kështu që udhëton nëpër botë për të gjetur dikë që do ta dojë atë...

Цена: 150 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Rosaku i shëmtuar

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-267-156-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Rosaku i shëmtuar”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in