(С)Фати го типот што го посакуваш

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Get the guy : learn secrets of the male mind to find the man you want | Бр. на страни: 260 | Димензии: 21 | Корица: мека

Метју Хаси, експерт за врски и професионален стројник, во оваа книга ви ги открива тајните на машкиот ум и неговиот револуционерен пристап за да им помогне на жените да најдат маж каков што посакуваат. Метју нè учи сè што сме желни да дознаеме; како да запознаеме повеќе добри мажи, како да бидеме секси и да флертуваме, но и како да бидеме жена со висока вредност, како да ги поттикнеме да ни пристапат и да се впуштиме во разговор кој за само неколку минути ќе ни открие дали сакаме да го запознаеме типот подобро и да договориме прв состанок, но и како да изградиме емоционална интимност. Оваа негова книга е уникатен водич за секоја жена која сака да го сфати и фати типот што отсекогаш го посакувала. (С)фати го типот ќе ви помогне да разберете како размислуваат мажите, што навистина сакаат, како тие гледаат на жените, на врските, на сексот и на обврзувањето.

Цена: 400 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product (С)Фати го типот што го посакуваш

Категорија:
ИСБН: 978-608-260-034-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “(С)Фати го типот што го посакуваш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in