Сештологија

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Сештологија | Бр. на страни: 116 | Димензии: 20 см | Корица: /

Ова е книга за деца..и за возрасни. Исполнета со лесе, едноставен, здрав хумор кој засмејува, но и поучува. Книга која што е воведена за изборна лектира во шесто одделение.

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Сештологија

Категории: ,
ИСБН: 978-608-228-199-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сештологија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in