Скопје Туристички водич Турско-бугарско-холандски

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: Скопје Туристички водич Турско-бугарско-холандски | Бр. на страни: 160 | Димензии: / | Корица: /

Скопје Туристички водич Турско-бугарско-холандски. Ова е Водич кој овозможува да му пријдете на Скопје. Водич со кој се движите низ просторот и времето, од минатото до сегашноста. Повеќе од 640 фотографии илустрации и мапи: Што да посетите, каде да престојувате. Каде да јадете, каде да се забавувате. Ова е Водич кој мора да го имате, Водич со кој ќе ја почувствувате душата на Скопје. Ќе ја видите неговата убавина, ќе го доживеете неговиот динамичен ритам, но и мир и спокој. 

Цена: 300 ден

49 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Скопје Туристички водич Турско-бугарско-холандски

Категорија:
ИСБН: 608-204-168-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Скопје Туристички водич Турско-бугарско-холандски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in