Статистика за бизнис и економија

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Statistics for Business and Economics | Бр. на страни: 1112 | Димензии: 205х260 | Корица: /

Цена: 1800 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Статистика за бизнис и економија

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-99-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Статистика за бизнис и економија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in