Стрес, несоница, анксиозност, депресија

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: 0 | Бр. на страни: 284 | Димензии: 14x20 | Корица: мека

Евидентно изострените услови во нашето секојдневие безмилосно ја истенчуваат и онака кревката граница меѓу доброто и злото, љубовта и омразата, хуманото и нехуманото, животната радост наспроти апатијата и чувството на безизлез, стоицизмот спроти малодушноста и потклекнувањето пред налетите на стихијата, отворено прашуваме: Дали сме го загубиле компасот и каде ни е Верата? Со своја едукација и знаење од областа на психологијата и спиритуалноста, во холистичкиот пристап кон човечката индивидуа и патот на нејзиното матурирање оваа книга секако ќе ви помогне да ги премостите сите непријатни случки кои го пресретнуваат вашиот животен пат.
Рангирано 5 од 5 според 1 рејтингот на корисниците

Цена: 390 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Стрес, несоница, анксиозност, депресија

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-734-6

Questions and Answers

You are not logged in