Светецот, сурферот и директорот

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: The saint, the surfer and the ceo | Бр. на страни: 248 | Димензии: 125 х 195 | Корица: мека

На страниците на оваа извонредна книга ќе откриете практични, а сепак моќни методи за пресоздавање на вашиот живот и одново поврзување со своето најдобро јас. Напишана како интересна и искрена приказна, СВЕТЕЦОТ, СУРФЕРОТ И ДИРЕКТОРОТ ви дава моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции што ќе ви помогнат да ја откриете својата судбина, да ја живеете највисоката вистина како човечко суштество, и да ја најдете постојаната среќа што ја барате.Во овој револуционерен водич за живеење на својот живот на најавтентично ниво, ќе научите:- како да ги разбудите вистинските дарби и силно да заблескате во светот- како да ги претворите стравовите во слобода и раните во мудрост- лекции што ќе ви помогнат да го усовршите умот, да го отворите срцето, и да го негувате духот- едноставни методи за прекрасни врски исполнети со вистинска љубов- начини за повторно воведување на авантурата, мистеријата и забавата во животот- техники како да станете ѕвезда во кариерата и да привлечете богатство. Ако сте подготвени да го живеете својот НАЈДОБАР ЖИВОТ сега, прочитајте ја оваа извонредна книга. Д-р Ричард Карлсон
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 420 ден 380 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Светецот, сурферот и директорот

Категорија:
ИСБН: 9786082300184

1 оценка за Светецот, сурферот и директорот

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in