Тајната на сопругот

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 360 | Димензии: 21x13 | Корица: мека

Во срцето на Тајната на сопругот лежи писмо кое не смее да биде прочитано...
Драга моја Сесилија, ако го читаш ова, тоа значи дека јас сум мртов... 
Замислете дека сопругот ви напишал писмо, писмо кое треба да се отвори по неговата смрт. Исто така замислете дека писмото ја содржи неговата најдлабока, најмрачна тајна - нешто што има потенцијал да ги уништи животите на повеќе луѓе, не само вашиот совршен живот кој го имате изградено заедно. Потоа замислете дека сосема случајно го наоѓате заталканото писмо додека вашиот сопруг сè уште е многу... жив.
Сесилија Фицпатрик има постигнато сè: таа е неверојатно успешна бизнисменка, страшно почитувана жена во заедницата, посветена сопруг на својот совршен сопруг и прекрасна мајка на три деца. Нејзиниот живот е совршен и беспрекорен како и нејзиниот дом. Но ова писмо ќе смени сè и тоа не само за неа. Рејчел и Тес едвај ја знаат Сесилија, но тие исто така ќе ги почувствуваат катастрофалните последици од тајната на нејзиниот сопруг.
Сите ние имаме тајни, но не како оваа.... 
Прекрасна драма исполнета со мистерии во која особено ќе уживаат љубителите на хит серијата Очајни домаќинки.
Рангирано 4.94 од 5 според 16 рејтинзите на корисниците
(16 оценки на корисници)

Цена: 400 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Тајната на сопругот

Категорија:
ИСБН: 978-608-4672-27-2

16 оценки за Тајната на сопругот

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Одлична мистерија. Ја препорачувам од срце.

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Mirjana Stoimenov (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

  Интересна до последен збор. Да си ја прочитате 🙂

 7. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

 8. Rated 4 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Кристина Ризова (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Dobra kniga 🙂

 12. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 13. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 14. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 15. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 16. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Ja imam,preubava e 🙂

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in