Ти посакувам најубав роденден досега

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Ти посакувам најубав роденден досега | Бр. на страни: 27 | Димензии: 110x155 | Корица: /

Оваа збирка од шест различни наслови, претставува прекрасен начин на некого да му кажете колку ви значи со тоа што ќе му поклоните книга од оваа едиција. Книгите - подарок се наменети како гест за благодарност, кога дописната картичка или скапиот подарок не се најдобриот начин да се заблагодариме на некоја посебна личност - на некој многу драг пријател или драга пријателка, на мајка, за некоја љубов, или кога сакате на некого да му посакате среќа или да му честитате роденден! Запаметете дека сигурно ќе трае подолго од букет цвеќиња, здебелува помалку од бонбониера, кажува повеќе од дописна картичка и останува како спомен за цел живот!

Цена: 199 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Ти посакувам најубав роденден досега

Категорија:
ИСБН: 978KK00196

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ти посакувам најубав роденден досега”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in