TIP OF THE WEEK – мојот прирачник за личен и за професионален развој

Оригинален наслов: TIP OF THE WEEK – мојот прирачник за личен и за професионален развој | Бр. на страни: 135 | Димензии: 19 x13 | Корица: /

Корисно за секого, со лесни и едукативни текстови, прирачникот обработува теми од секојдневниот живот, коишто ќе ви помогнат да си го подобрите вашето лично и професионално работење. Малите и практични совети во него, поттикнуваат на размислување како да се справите со предизвиците на новото време.

„Tip of the Week“ е прирачник за секој што сака да оди напред!

Напишано од двајца локални деловни луѓе, тие го пренесуваат своето лично професионално искуство, во комбинација со искуството, знаењето и перспективите од други интернационални професионалци.

Другите кажаа за прирачникот....
“Оваа книга нѐ учи како се станува среќен човек.”
Венко Андоновски
Професор и писател

„Tip of the week нуди современи и практични идеи
Д-р. Златко Муцунски
ПОРШЕ – Македонија

...прирачник за секој што сака да оди напред“
Сашо Наумоски
А.Д ВИТАМИНКА

„...прекрасно универзално четиво“
Гордана Михајловска
КАПИТАЛ Медиа Гроуп

„Практично, корисно за сите нивоа во една организација“
Поликарп Арсеновски
WRIGLEY Македонија
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач МАКЕДОНИЈА ЕКСПОРТ Консалтинг

Report an abuse for product TIP OF THE WEEK – мојот прирачник за личен и за професионален развој

Категорија:
ИСБН: 978-608-65582-0-8

1 оценка за TIP OF THE WEEK – мојот прирачник за личен и за професионален развој

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in