Уметноста на личната привлечност

Издавач: Ѓурѓа | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Art and Science of Personal Magnetism | Бр. на страни: 184 | Димензии: 20 | Корица: мека

Откријте дали поседувате позитивна аура, станете отпорни на агресивната привлечност и стекнете аура на позитивна самопочит и самодоверба преку ослободување на сомнежот во себе. Насочете ја свеста кон себе, бидејќи она што е поважно од набљудувањето на другите е уметноста на набљудување на самите себе. Секој може целосно да го промени карактерот на својата лична привлечност, а успехот е во наши раце. Секојпат кога ќе се навратите на оваа книга ќе забележите ново значење во поуките на Аткинсон, a токму тоа ѝ е најголемата вредност. Обучете го умот да го избира правиот вид храна за себе. Илјадници од најистакнатите светски личности ја знаат оваа тајна, сега и вие вбројте се во тој ранг!

Цена: 400 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Ѓурѓа

Report an abuse for product Уметноста на личната привлечност

Категории: ,
ИСБН: 978-608-201-435-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Уметноста на личната привлечност”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in