Умните измислувачи

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: Умните измислувачи | Бр. на страни: 299 | Димензии: 20 см | Корица: /

Изданието „Умните измислувачи“ е напишано од авторката Виолета Мартиновска и претставува литература за деца.

Цена: 360 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Умните измислувачи

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-228-169-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Умните измислувачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in