Управување и отпор во светската политика

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Governance and Resistance in World Politics | Бр. на страни: 253 | Димензии: 175х240 | Корица: /

Цена: 800 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Управување и отпор во светската политика

Категорија:
ИСБН: 978-9989-183-47-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Управување и отпор во светската политика”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in