Управување со промените

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: 12 | Бр. на страни: 75 | Димензии: / | Корица: /

/

Цена: 150 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Управување со промените

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-560-Х

Questions and Answers

You are not logged in