Велес план на град

Автор: //
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Велес план на град | Бр. на страни: 0 | Димензии: 99см х 66см | Корица: /

План на градот Велес детален преглед на градот.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 200 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Велес план на град

Категорија:
ИСБН: 608-204-032-5

1 оценка за Велес план на град

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Оваа книга според мене е многу добра бидејки ке знаат сите кое место каде се наога

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in