Verovatnoća i statistika – teorija i primeri

Автор: Rajović, Miloje
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2006
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 252 | Димензии: 24 cm | Корица: тврда

Цена: 872 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Verovatnoća i statistika – teorija i primeri

Категорија:
ИСБН: 86-7466-241-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Verovatnoća i statistika – teorija i primeri”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in