Волшебниот скејтборд

Издавач: Прозарт Паблишинг | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Sihirli kaykay | Бр. на страни: 116 | Димензии: 20 см | Корица: /

Ова е првата книга од Волшебната серија. Булент сака да учествува во натпреварот со скејтборди, но, за жал, тој нема скејтборд. А и кога би имал, тоа не би сменило нешто, бидејќи Булент не умее да вози скејтборд... Возбудлива авантура на детето Булент, чијшто живот се менува кога ќе пронајде волшебен скејтборд!

Цена: 300 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Прозарт Медиа

Report an abuse for product Волшебниот скејтборд

Категории: ,
ИСБН: 978-608-256-095-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Волшебниот скејтборд”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in