Вовед во финансиско сметководство

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: Introduction to Financial Accounting | Бр. на страни: 680 | Димензии: 215х285 | Корица: /

Цена: 1990 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Вовед во финансиско сметководство

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-002-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вовед во финансиско сметководство”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in