Вовед во конзервација на културното наследство

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2003
Оригинален наслов: An introdiction to conservation of cultural property | Бр. на страни: 112 | Димензии: 28 цм | Корица: мека

Цена: 500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Вовед во конзервација на културното наследство

Категорија:
ИСБН: 9989-9655-2-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Вовед во конзервација на културното наследство”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in