Заведи ме в мугри

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2022
Оригинален наслов: Seduce me at sunrise | Бр. на страни: 328 | Димензии: 21 см | Корица: /

Кев Мерипен копнее за убавата, фино воспитана Винфред Хатавеј уште откако нејзиното семејство го спасило од смрт кога бил само дете. Но овој привлечен Ром е човек со мистериозно потекло – и се плаши дека неговото мрачно минато би можело да ја уништи нежната, прекрасна Вин. Па затоа Кев не дозволува да потклекне пред искушението… и наскоро ја губи Вин поради иронична игра на судбината.

Таа не го познава човекот во кој се претворил.

И тогаш, Вин се враќа во Англија… но открива дека Кев се трансформирал во ладен човек кој ја одбива љубовта по секоја цена. Во меѓувреме, се појавува привлечен додворувач кој кружи околу Вин. Кев мора да одлучи дали ќе преземе нешто бидејќи моментот е сега или никогаш. Во секој случај, прво мора да се соочи со опасната тајна за неговата судбина… или да ризикува да ја изгуби единствената жена за којашто отсекогаш живеел…

Цена: 450 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Заведи ме в мугри

Категории: ,
ИСБН: 978-608-260-181-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Заведи ме в мугри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in