Zëri i Pelagonisë 7-8

Издавач: Интерлингуа | Јазик: Shqip | Година: 2015
Оригинален наслов: Zëri i Pelagonisë 7-8 | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

Zëri i Pelagonisë (Пелагониски Глас) – е списание за култура, уметност и наука.  Од 2002 до 2010 се печати  како забавно списание, а од 2010 до денес како научно списание. Го печати издавачката куќа  „Интерлингуа„  со седиште во Скопје. Досега како научно списаније се печатени 7-8 броја. Главен и одговорен уредник е Проф. Д-р. Мустафа Ибрахими.

Цена: 182 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Интерлингуа

Report an abuse for product Zëri i Pelagonisë 7-8

Категорија:
ИСБН: 1857-5560 7-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Zëri i Pelagonisë 7-8”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in