Златната двојка

Publisher: Арс ЛАМИНА | Language: Македонски | Year: 2023
Original title: The golden couple | Num. of pages: 383 | Dimensions: 21 | Cover: /

Богатите жители на едно предградие во Вашингтон – Мариса и Метју Бишоп се чини дека имаат сè – сè додека Мариса не го изневери сопругот. Под фасадата на совршенството се наоѓа врска уништена поради работа и недостаток од интимност. Таа сака да ги поправи работите за доброто на нивниот осумгодишен син и затоа што го сака нејзиниот сопруг. Тогаш се појавува Ејвери Чејмберс. Ејвери е психотерапевтка која ја изгубила својата професионална лиценца. И покрај тоа, не престанува да ги советува луѓето во криза. За таа цел, тие мораат да се согласат со нејзините неортодоксни методи. А Бишопови се очајни. Кога ќе го пречекорат прагот на куќата на Ејвери и кога Мариса ќе го признае своето неверство, сите тројца се на пат што води до сериозен конфликт. Најголемите тајни сè уште се скриени, па веќе не е во опасност само нивниот брак.

Price: 490 ден

5 in stock

Compare
Sold By Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Златната двојка

Category:
SKU: 978-608-267-683-8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Златната двојка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in