Ѕвездени перничиња

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Ѕвездени перничиња | Бр. на страни: 103 | Димензии: 20x14 | Корица: мека

Ѕвездени перничиња на авторката Славка Манева е наградена како надобра книга за деца. Ова е книга каде што секој месец подарува по една сказна , а тринаесеттата е подарок од авторката. При запознавањето се кажува прво името , но во оваа книга тоа е невозможно, бидејќи секој месец има по неколку имиња. Едното им е според календарот ,а другите им ги дал народот , според нивните особини.
Рангирано 4.43 од 5 според 7 рејтинзите на корисниците
(7 оценки на корисници)

Цена: 230 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Ѕвездени перничиња

Категории: , ,
ИСБН: 989PD9100134

7 оценки за Ѕвездени перничиња

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 1 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  оваа книга е супер

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in