Alkani i alkeni : struktura, nomenklatura, didaktičke vežbe

Издавач: NNK international | Јазик: Srpski | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 86 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 449 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Alkani i alkeni : struktura, nomenklatura, didaktičke vežbe

Категорија:
ИСБН: 978-86-83635-81-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Alkani i alkeni : struktura, nomenklatura, didaktičke vežbe”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in