Dinamika objekata i procesa

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 446 | Димензии: / | Корица: тврда

Цена: 1011 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Dinamika objekata i procesa

Категорија:
ИСБН: 978-86-7083-744-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Dinamika objekata i procesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in