Od istorije ka fikciji: roman Grethen autorke Rut Berger

Автор: Pasula, Milica
Издавач: Filozofski fakultet Univerziteta u Novom Sadu | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 219 | Димензии: 23 cm | Корица: /

Цена: 872 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Od istorije ka fikciji: roman Grethen autorke Rut Berger

Категорија:
ИСБН: 978-86-6065-401-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Od istorije ka fikciji: roman Grethen autorke Rut Berger”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in