Рецепт за вистинска среќа

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: The ultimate happiness prescription | Бр. на страни: 139 | Димензии: 0 | Корица: /

Во Рецепт за вистинска среќа, авторот на бестселери Дипак Чопра ни советува како да искусиме радост наспроти тоа што живееме во време обременето со тешкотии. Набљудувајќи го светот низ призмата на современото сфаќање на свеста во комбинација со источната философија, тој дефинирал јасни подаки за спокоен живот. Резултатот е инспиративно и поучно патување на кое ќе дознаеме како свесно да чекориме низ животот, да бидеме со ведар дух и спонтани - на што може да нè научи само д-р Дипак Чопра.Оваа исклучително разбирлива и корисна книга ни открива како да го задржиме оптимизмот и да уживаме во благодатите на среќното срце и на душата без оглед во какви околности се наоѓаме.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Рецепт за вистинска среќа

Категорија:
ИСБН: 9786082300559

1 оценка за Рецепт за вистинска среќа

  1. Rated 5 out of 5

    Olgica Savovska (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in