Watercolors – prints

Автор: Jelena Risteska
Издавач: Приватен принт | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Акварели - принтови | Бр. на страни: 0 | Димензии: 42x29.5cm | Корица: /

Папка со 12 репродукции на акварели од македонската академска сликарка Јелена Ристеска \ A folder with 12 watercolor reproductions by the Macedonian academic painter Jelena Risteska.

Цена: 1370 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Приватен принт

Report an abuse for product Watercolors – prints

Категорија:
ИСБН: 9991240000000

Questions and Answers

You are not logged in