Девојки излезени до доцна

Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Girl out Late | Бр. на страни: 194 | Димензии: 14x21 | Корица: тврда

Колку доцна може да останете надвор? До дваесет и еден часот. Тогаш јас треба да бидам дома. Тато вели дека подоцна не е БЕЗБЕДНО. Но, тогаш се случува најневеројатното, најмагичното нешто. Излезена со моите најдобри другарки, Магда и Нејдин, се запознавам со едно момче. Тој е заинтересиран за МЕНЕ! МЕНЕ! За обичната Ели. Не за: да-паднеш-во-несвест прекрасната Магда. Не за: супер-кул Нејдин. ЈАС! Но, дали Расел ќе остане заинтересиран за девојка што мора да биде дома до дваесет и еден...

Цена: 499 ден

2 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Девојки излезени до доцна

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-50-5

Questions and Answers

You are not logged in