Древен свет

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Древен свет | Бр. на страни: 31 | Димензии: 195x275 | Корица: /

Минатото отсекогаш било фасцинантно со сите податоци за него, бидејќи древните култури навистина имале што да покажат и во она време кога цивилизациските придобивки од денешницата не им биле достапни. Токму затоа оваа енциклопедија дава можност да се запознаеме поблиску со културите кои и претходеле на нашата, современата, и уште еднаш да ја задоволиме својата љубопитност.

Цена: 138 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Древен свет

Категорија:
ИСБН: 978KK00205

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Древен свет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in