Јас сум тинејџерка

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Јас сум тинејџерка | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Лицето ти е со мозолчиња, се појавуваат влакната по нозете, телото почнува да се заоблува... Ова едноставна книга ќе ти помогне да ги надминеш сите младешки недоразбирања...
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Јас сум тинејџерка

Категорија:
ИСБН: 989PD2999100299

1 оценка за Јас сум тинејџерка

  1. Rated 5 out of 5

    Tanja D (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in