Посни колачи

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Посни колачи | Бр. на страни: 65 | Димензии: 165x235 | Корица: /

Од оваа едиција на готвачи досега има излезено осум наслови. На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите. Овие готвачи излегуваат еднаш месечно. Во подготовка се следните наслови: Јадења од рерна, Овошни колачи, Зимница и уште многу други.

Цена: 99 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Посни колачи

Категорија:
ИСБН: 978KK00287

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Посни колачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in