Princi i vogël

Издавач: Либи | Јазик: Shqip | Година: 2020
Оригинален наслов: Le petit prince | Бр. на страни: 104 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Princi i vogël" është libër për fëmijë dhe të rritur...
I shkruar në formë të një fabule, ai tregon historinë e një djali të vogël që vjen nga një planet shumë i largët dhe shumë i vogël dhe kërkimin e tij për miqësi dhe dashuri.
Ky është libër për botën dhe njeriun, për të rriturit dhe fëmijët, për jetën dhe vlerat e vërteta: miqësinë, dashurinë, përkushtimin dhe sakrificën, për lindjen dhe vdekjen, për yjet dhe hapësirën e pafund.

Цена: 200 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Princi i vogël

Категории: , , ,
ИСБН: 978-608-267-159-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Princi i vogël”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in