Расадник дома

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Расадник дома | Бр. на страни: 47 | Димензии: 230x270 | Корица: /

Практично и атрактивно дело за познавање на сите растителни видови што се употребуваат во уредувањето на домашните градини. Совети за правилно одржување на вашите растенија во ентериерот во текот на целата година, како и солуции и третмани за штетници и болести.

Цена: 179 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Расадник дома

Категорија:
ИСБН: 978KK00186

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Расадник дома”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in