Слатки и солени обланди

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Слатки и солени обланди | Бр. на страни: 65 | Димензии: 165x235 | Корица: /

Од оваа едиција на готвачи досега има излезено осум наслови. На 65 страници во боја, надополнети со фотограии може да најдете преку 70 рецепти коишто се описно објаснети односно постапката на приготвување на рецептот и исто толку фотографии на рецептите. Овие готвачи излегуваат еднаш месечно. Во подготовка се следните наслови: Јадења од рерна, Овошни колачи, Зимница и уште многу други.

Цена: 99 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Слатки и солени обланди

Категорија:
ИСБН: 978KK00366

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Слатки и солени обланди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in