Сончевата татковина

Издавач: Детска радост | Јазик: Македонски | Година: 0
Оригинален наслов: Сончевата татковина | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0x0 | Корица: /

Ѓорѓевска им се обраќа на младите читатели и тоа - преку поезија и проза. Поточно, преку книга која е поделена во три циклуси. Во неа доминира сфаќањето за здраво семејство, а инспирација е ќерката Христина, на која и е посветена книгата.

Цена: 50 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Сончевата татковина

Категорија:
ИСБН: 989PD2599100412

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Сончевата татковина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in