Девојки под притисок

Издавач: ИКОНА | Јазик: македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Girls under pressure | Бр. на страни: 190 | Димензии: 14x21 | Корица: тврда

Во ова трогателно и забавно продолжение на Вљубени девојки, Ели, Магда и Нејдин драстично го менуваат својот изглед, но ништо од тоа не изглегува како што планирале. Што да преземат? Овие девојки се под притисок...

Цена: 459 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Девојки под притисок

Категорија:
ИСБН: 978-9989-168-28-4

Questions and Answers

You are not logged in