Statistika – kompjuterski pristup

Автор: Marić, Nebojša
Издавач: Data status | Јазик: Srpski | Година: 2009
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 63 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 809 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Statistika – kompjuterski pristup

Категорија:
ИСБН: 978-86-7478-102-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Statistika – kompjuterski pristup”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in