Ти си ѕвер за правење пари

Publisher: Сакам Книги | Language: Македонски | Year: 2022
Original title: You are a badass at making money | Num. of pages: 228 | Dimensions: 21 | Cover: мека

„Блескав манифест за отстранување на пречките што стојат меѓу вас и богатството од вашите соништа.“
– Њујорк магазин

Водич кој ќе ви го промени животот и ќе ви помогне да ги заработите парите за кои само сте сонувале, од најпродаваната авторка на Њујорк тајмс, која се вивна до врвот со Ти си ѕвер.

Ти си ѕвер за правење пари ќе ви помогне да ги надминете стравовите и пречките поради кои досега не сте постигнале финансиски успех. Повикувајќи се на преобразбата на својот живот за само неколку години, кога од личност која живеела во реновирана гаража со празна банкарска сметка станала жена која со стил патува низ светот, Џен Синсеро одново нè соочува со својата неповторлива дрскост и практичност поради кои Ти си ѕвер стана апсолутен бестселер. Комбинацијата од урнебесни лични приказни и куси блескави поенти успева да го разоткрие вашиот скриен потенцијал за заработување пари и да ви обезбеди вистински резултати.

Научете како:
- да откриете што е тоа што не ви дозволува да заработувате пари
- да ги растерате сите сомнежи, стравови и изговори
- да се поврзете со парите на нов, профитабилен начин
- да го подготвите коктелот на создавањето
- да ја откриете својата вродена способност за збогатување
- да си ја обликувате реалноста и да престанете да бидете жртва на околностите
- да станете толку богати колку што сакате да бидете.

Price: 490 ден

2 in stock

Compare
Sold By Сакам Книги

Report an abuse for product Ти си ѕвер за правење пари

Categories: ,
SKU: 978-608-260-185-4

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ти си ѕвер за правење пари”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in