Брзалки без врзалки

Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Брзалки без врзалки | Бр. на страни: 88 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Интересни брзозборки кои што го привлекуваат вниманието и кај најмладите и кај постарите читатели. Овие брзозборки од Стојан Тарапуза се изборна лектира во второ одделение.

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Брзалки без врзалки

Категории: ,
ИСБН: 978-608-228-399-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Брзалки без врзалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in