Guide Book Macedonia

Издавач: Љубовта е петтиот елемент | Јазик: English | Година: 2016
Оригинален наслов: Guide Book Macedonia | Бр. на страни: 404 | Димензии: 21 | Корица: мека

Според обемот и квалитетот, ова е енциклопедиско издание. Материјалот којшто е содржан во Водичот е резултат на издавачки проекти од областа на културата и културното наследство работени една деценија. Обем од 400 страници, испишани со богат материјал, кој содржи 50 мапи, десет 3Д мапи на поголемите градови во Македонија, 100 илустрации и 999 фотографии кои прикажуваат сѐ што е вредно во нашата земја. Изданието поседува врвен квалитет еднаков на книгите на големите светски издавачки куќи. Македонија со GUIDE BOOK MACEDONIA (англиски јазик) доби едно од најквалитетните национални промоции во регионот. Содржината на оваа национална промоција е исклучително вредна, како за секоја богата домашна библиотека, така и за светот, како извонреден дар кој можете да го испратите кадебило и да се чувствувате убаво затоа што сте подариле вредност, сте го поделиле со другите богатството на Македонија.

Цена: 1200 ден

1 на залиха

Спореди

Филмска продукција ЉУБОВТА Е ПЕТТИОТ ЕЛЕМЕНТ ДООЕЛ Скопје

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Guide Book Macedonia”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in