Како да бидеш најдобар во сè

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2010
Оригинален наслов: The boys' book : how to be the best at everything | Бр. на страни: 126 | Димензии: 125 х 195 | Корица: мека

Еве ја книгата што секое момче, големо и мало, со нетрпение ја очекуваше. Откриј како да бидеш најдобар во сè. Загарантирани часови на забава! Биди прв, биди цар, биди ти најдобар!

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Како да бидеш најдобар во сè

Категорија:
ИСБН: 978-608-4577-52-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Како да бидеш најдобар во сè”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in