Книга за мајки

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: The mums' book : for the mum who's best at everything | Бр. на страни: 165 | Димензии: 125 х 195 | Корица: /

Во чест на најдобрите мајки на светот, еве прирачник што ја слави уметноста на мајчинството. Од духовити анегдоти, супер корисни предлози, совети за преживување, топ-листи, па сè до факти и занимливости за мајчинството, овој досетлив и поучен водич несомнено ќе им стане неразделен пријател на мајките од сите генерации.
Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 250 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Книга за мајки

Категорија:
ИСБН: 9786082300412

1 оценка за Книга за мајки

  1. Rated 5 out of 5

    Anonymous (верификуван корисник)

    Mene mi ja kupi kerkata i mozam da vi kazam deka e prekrasna….

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in